PIT w 5 minut

PIT Projekt to zrozumiały i prosty dla każdego podatnika program do wypełniania rozliczeń rocznych PIT. Dzięki niemu całkowicie za darmo sporządzisz roczne zeznanie podatkowe za rok 2017 w niespełna 5 minut!

Na bazie lat doświadczeń pracy nad programem przekazujemy Państwu produkt który cechują:

  • łatwość obsługi i intuicyjny interfejs
  • mechanizmy pomocy ułatwiające wypełnianie zeznań podatkowych
  • 2 tryby pracy do wyboru (kreator PIT-Asystent oraz aktywne formularze)
  • obsługa wszystkich wymaganych deklaracji podatkowych: PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39, PIT-28 wraz z załącznikami
  • wysyłka elektroniczna do systemu eDeklaracje MF
  • aktualizacje automatyczne, gwarantujące zawsze pracę w najnowszej wersji programu

Program uzyskał wiele rerencji oraz pozytywnych opinii od jego użytkowników. Wybrane z nich opublikowane zostały stronie: http://www.eopp.pl/dla_opp,p.html?p=referencje

Zobacz więcej

Pomoc PIT

Wieloletnie doświadczenie specjalistów GP Soft, obserwacja rynku oraz opinie użytkowników programów do sporządzania rocznych zeznań podatkowych pozwoliły nam dostrzec główny problem podatnika. Problem ten polega na trudności w samodzielnym rozliczeniu PIT'u.

Aby temu sprostać powstał PIT-ASYSTENT czyli moduł niemalże prowadzący użytkownika "za rękę", aż do osiągnięcia celu jakim jest gotowe zeznanie podatkowe. Dzięki modułowi nawet osoby, które pierwszy raz dokonują rozliczenia bez problemu są w stanie sobie z tym poradzić. PIT-Asysten zadając szereg inteligentnych pytań, zbierając od użytkownika wymagane dane a przy tym oferując przejrzystą pomoc przyczynia się do otrzymania odpowiednio wypełnionego zestawu formularzy podatkowych gotowych do wysyłki eDeklaracją lub wydruku co go wyróżnia na tle innych tego typu "kreatorów".

W programie istnieje również inna droga do przygotowania PITa rocznego, która jest dedykowana bardziej zaawansowanym użytkownikom. Jest to WYBÓR PIT, czyli okno w którym użytkownik sam wskazuje jaki potrzebuje zestaw formularzy, a następnie wprowadza dane na aktywnych formularza podatkowych na których w czasie rzeczywistym dokonują się odpowiednie obliczenia, korekty itp.

Zobacz więcej

PIT On-Line

Na bazie sztandarowego produktu PIT Projekt 2017 w wersji stacjonarnej, opracowana została wersja "On-Line" programu PIT Projekt, która przeznaczona jest do pracy z poziomu zwykłej przeglądarki stron internetowych. Program działa we wszystkich najpopularniejszych przeglądarkach WWW takich jak: Mozilla FireFox, Google Chrome, Internet Explorer, Opera, Safari i innych.

Nie trudno dostrzec 3 główne zalety wersji On-Line:

  1. Można ją uruchomić na różnych platformach systemowych takich jak: Windows, Mac, Linux oraz na urządzeniach mobilnych typu tablet.
  2. Nie wymaga instalacji - program sam uruchamia się w przeglądarce.
  3. Nie wymaga logowania się - praca w programie jest całkowicie anonimowa.

Funkcjonalność programu "On-Line" pokrywa się z jego odpowiednikiem wersji stacjonarnej. Praca w programie odbywa się na bazie połączenia szyfrowanego wysokiego poziomu szyfrowania (Certyfikat SSL), co daje gwarancję bezpieczeństwa danych. Jeżeli potrzebujesz szybko i wygodnie rozliczyć PIT, mieć dostęp do programu niezależnie od tego na jakim stanowisku roboczym aktualnie przebywasz a wszystko 24h/dobe, to program PIT Projekt 2017 On-Line jest właśnie dla Ciebie!

Sprawdź jak działa i rozlicz się z Fiskusem w komfortowych warunkach dzięki wersji On-Line PIT Projekt.

Zobacz więcej